shadow_left
Advertisement
Shadow_R
   
APLIKACJE BAZODANOWE

Aplikacje bazodanowe

Obecny trend na usługi internetowe oznacza, że tworzy się coraz więcej stron posiadających zaawansowane cechy takie jak rejestracja użytkowników i działy dostępne tylko dla członków. Ponadto coraz więcej ludzi rozpoczyna działalność opartą jedynie na internecie, wymagającą dodatkowego oprogramowania i integracji z bazą danych (np. przeszukiwanie internetowych ofert sprzedaży nieruchomości, serwisy randkowe itp).

Integracja z bazą danych
Coraz łatwiej można znaleźć strony oparte na niewidocznej bazie danych SQL potrzebnej do zarządzania treścią i danymi użytkowników.

Zazwyczaj bazy danych potrzebne są, kiedy strona wymaga:

  • pozyskania danych
  • udogodnień związanych z wyszukiwarkami
  • systemu zamawiania przez internet
  • listy produktów

 

 

 

Używając znanych i stabilnych technologii możemy stworzyć i zintegrować specjalnie zaprojektowaną bazę danych z Twoją stroną. Możemy zapewnić interfejs bazodanowy dla użytkownika i administratora, tak abyś mógł przeglądać, dodawać, edytować i usuwać dane bezpośrednio ze swojej przeglądarki lub za pomocą lokalnego oprogramowania.

Zaprojektowany by spełnić Twoje wymagania
Specjalnie projektowane oprogramowanie ma wiele zalet odróżniających je od powszechnie dostępnego na rynku. Aplikację możemy stworzyć od podstaw po to spełniała Twoje potrzeby, może więc ona zawierać logikę i procesy biznesowe unikalne dla Twojej organizacji. Tworzenie specjalnie na Twoje potrzeby umożliwia dużą dozę elastyczności ponieważ Twoje potrzeby i działania Twojej firmy zmieniają się z biegiem czasu.

Prostota i skalowalność
Do projektowania i tworzenia specjalnych aplikacji podchodzimy  w sposób modularny. Pomaga to uprościć skomplikowaną logikę biznesową, zapewnia łatwiejsze zarządzanie stroną i maksymalizuje możliwość ponownego użycia aplikacji.

Aplikacje lokalne

Oczywiście możliwe jest również stworzenie aplikacji bazodanowej uruchamianej na lokalnym komputerze.

Zaprojektowaliśmy więc prostą w obsłudze ale bardzo rozległą baza danych w oparciu o aplikację MS Access. Pozwala na przeszukanie zasobów według dowolnie wybranej strategii - może to być wyszukiwanie według miasta i wieku, albo wieku, płci i zajmowanego stanowiska. Możliwości są nieograniczone, zależne tylko od chęci i potrzeb użytkownika.

 
   
   
Tworzenie stron internetowych Poznań | Klub fitness Poznań
powered by