shadow_left
Advertisement
Shadow_R
   
DRUKARKI etykiet

 

Kody kreskowe służą identyfikacji danych według uzgodnionych norm mających swoje odzwierciedlenie w konkretnym formacie graficznym. Aby proces produkcji był efektywny, niezbędnym staje się używanie do wydruku -etykiet i kodów kreskowych - specjalnych drukarek.  Drukarki kodów kreskowych podzielić możemy na:

Drukarki etykiet Biurowe     zobacz w sklepie>>

  …zapewniają trwałość i wysoką jakość obsługi. Urządzenia te mają często możliwość wydruku kodów kreskowych, tekstu, czy też grafik. Są one bardzo dobrym rozwiązaniem dla druku niewielkich nakładów etykiet. Stanowią one jednocześnie ergonomiczne i ekonomiczne rozwiązanie dla wielu branży; 

Drukarki etykiet Półprzemysłowe      zobacz w sklepie>>

  …to urządzenia posiadające bardziej rozbudowaną aniżeli drukarki biurowe opcje komunikacji np. poprzez USB. Są idealne do zastosowania przy większych cyklach produkcyjnych, gdzie sprawdzają się idealnie w wydruku większych ilości etykiet; 

Drukarki Przemysłowe      zobacz w sklepie>>

  …wykorzystywane są jak sama nazwa wskazuje w szeroko rozumianym przemyśle. Ich nieodzowną cechą jest wysoka jakość wydruku, przy jednoczesnej trwałości i niezawodności urządzenia. Pozwalają one niekiedy drukować etykiety na wielu rodzajach materiału – papierze, plastiku i innych. Urządzenia spełniają wymagające warunki produkcji w skali przemysłowej; 
--------------------------------------------------------------------------------------------
Do odczytu w detalicznych punktach kasowych mogą być stosowane jedynie kody kreskowe EAN/UPC. 
W innych aplikacjach, takich jak np. przyjmowanie, inwentaryzacja, kompletacja dostaw w magazynie, można zastosować trzy różne symboliki: EAN/UPC, ITF-14 lub GS1-128


 

 • DRUKARKI ETYKIET  ( 0 pozycji )
  Drukarki biurkowe

  Termiczna drukarka LP2824 i termotransferowa TLP2824
  Drukarka ta dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest idealna do zastosowań, gdzie dysponujemy niewielką ilością miejsca, a nie chcemy stracić na jakości ani szybkości wydruku. Sprawdza się ona przede wszystkim w handlu detalicznym - w punktach kasowych, w aptekach, jako wyposażenie biura.

   

  LP2824:
  1 290 zł

  netto
  TLP2824:
  1 580 zł
  netto


  Termiczna drukarka LP2844 i termotransferowa TLP2844
  Drukarkę tę cechują niewielki rozmiar oraz duża funkcjonalność, dlatego też jest ona odpowiednia przede wszystkim do zastosowań biurowych, gdzie liczy się oszczędność przestrzeni. Zapewnia wysoką jakość wydruku i możliwość wszechstronnego zastosowania przy niskiej cenie.

   

  LP2844:
  1 490 zł

  netto
  TLP2844:
  1 790 zł
  netto


  Termiczna drukarka LP2844-Z i termotrans. TLP2844-Z
  Jest to model drukarki etykiet powstały w wyniku kombinacji kilku sprawdzonych cech drukarek firmy Zebra. Model z rodziny drukarek biurkowych LP/TLP2800 został oparty na ZPL II, w którym standardem stał się potrójny interfejs komunikacji: równoległy (P), szeregowy (S) oraz USB.

   

   

  LP2844-Z:
  2 000 zł

  netto
  TLP2844-Z:
  2 270 zł
  netto


  Drukarka termotransferowa TLP3842
  Drukarka etykiet 3842 pozwala na wysokiej jakości, przejrzysty wydruk kodów nawet na bardzo małych etykietkach, takich jak te, które wykorzystywane są np. w jubilerstwie, przy znakowaniu leków

  TLP3842:
  2 620 zł
  netto  Drukarka termotransferowa TLP3844-Z
  TLP 3844-Z to drukarka etykiet wyróżniająca się wysokiej jakości (głowica 300dpi), przejrzystym wydrukiem takich danych jak: dwuwymiarowe kody kreskowe, kompletne grafiki czy treści z drobną czcionką. Doskonale sprawdza się w drukowaniu na małych etykietach: laboratoryjnych czy jubilerskich. Model ten wyposażony jest w potrójny interfejs: szeregowy (S),równoległy (P) oraz USB.

   

   

   

  TLP3844-Z:
  2 900 zł
  netto


  Drukarka termotransferowa TLP2746E
  Jest to niezwykle trwała i niezawodna drukarka etykiet, wyposażona w stalową obudowę. Została ona wzbogacona o dodatkowe możliwości komunikacji (standardowe porty P i S, nowy USB oraz dostępny jako opcja ? wewnętrzny Ethernet), ulepszoną elektronikę, poprawiony design, dodatkową pamięć oraz wbudowane inteligentne czujniki do zliczania przebiegu pracy, co dodatkowo podnosi wartość i trwałość urządzenia. Drukarka TLP2746 doskonale sprawdza się zarówno przy pojedynczym, jak i seryjnym druku etykiet, dlatego może być stosowana w dystrybucji, w magazynach, przy znakowaniu przesyłek kurierskich, w halach produkcyjnych oraz w biurach.

   

   

   

  TLP2746E:
  4 490 zł
  netto  Drukarki półprzemysłowe

  Drukarka termiczna i termotransferowa 105 SL
  Drukarka etykiet 105 SL posiada zalety modelu 105 Se - jego niezawodność i solidność, a oprócz tego została zwiększona jej pamięć i wydajność. Dostępna opcja gilotyny w znacznym stopniu usprawnia pracę podczas drukowania dużej ilości etykiet. Urządzenie to doskonale nadaje się do zastosowania przy dużych cyklach produkcyjnych.

   

   

  105 SL 200 dpi

    7 100 zł netto

  105 SL 300 dpi
  8900 zł netto

  Drukarka termiczna i termotransferowa Z4MPLUS
  Z4M jest drukarką przeznaczoną do zastosowań handlowych oraz przemysłowych. Okno rzeczywistego podglądu papieru zamontowane w stalowej obudowie umożliwia śledzenie pracy urządzenia, zaś dostępna opcja ZebraLink pozwala zdalnie zarządzać procesem drukowania oraz monitorować go za pomocą przeglądarki internetowej. Możliwość drukowania na bardzo długich etykietach oraz regulowany wbudowany czujnik etykiet umożliwiają łatwy druk na etykietach o niestandardowych kształtach.

   

  cena:
  5 720 zł
  netto
  Drukarka termiczna i termotransferowa Z6MPLUS
  Drukarka etykiet Z6M, podobnie jak Z4M, należy do grupy najszybszych drukarek Zebry stosowanych w przemyśle oraz handlu. Okno rzeczywistego podglądu papieru zamontowane w stalowej obudowie umożliwia śledzenie pracy urządzenia, zaś dostępna opcja ZebraLink pozwala zdalnie zarządzać procesem drukowania oraz monitorować go za pomocą przeglądarki internetowej. Opcja automatycznej kalibracji, standardowy wyświetlacz ciekło-krystaliczny oraz możliwość drukowania na papierze o szerokim formacie sprawiają, że drukarki serii Z są łatwe w obsłudze, jednocześnie ich zakres zastosowań jest bardzo szeroki.

   

  cena:
  11 050 zł
  netto  Drukarka termiczna i termotransferowa S600
  Jest to drukarka etykiet o bardzo lekkiej konstrukcji, wyposażona dodatkowo w obudowę poliwęglanową, co sprawia, że można ją swobodnie przenosić z miejsca na miejsce. Sprawdza się ona dlatego idealnie w warunkach biurowych oraz przemysłowych, gdzie potrzebne są niskie nakłady wydruku. Duży pojemnik na rolę z etykietami pozwala na rzadsze wymiany materiałów eksploatacyjnych.

   

  cena:
  4 080 zł
  netto


  Drukarki przemysłowe

  Drukarka termiczna i termotransferowa 110PAX4
  Urządzenie110PAX4 jest przeznaczone specjalnie do montażu (w charakterze aplikatorów) np. przy taśmach produkcyjnych. Duża prędkość druku i przepustowość sprawiają, że drukarka ta może być wykorzystywana w miejscach, gdzie istnieje potrzeba druku ciągłego, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Idealnie nadaje się np. do etykietowania dużych ilości produktów, kartonów, palet. Może drukować etykiety o szerokości nawet 104 mm. Dostępna w rozdzielczościach: 203 i 300 dpi może drukować bardzo wysokiej jakości etykiety dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, elektronicznego, samochodowego oraz kosmetycznego. 900-metrowej długości ribbon pozwala na znacznie rzadsze wymiany materiałów eksploatacyjnych, co skraca czas przestojów maszyny i zwiększa jej wydajność. Dodatkowo 110PAX4 posiada wskaźnik zużycia ribbonu ("Ribbon Low"), a osoba obsługująca ją z wyprzedzeniem otrzymuje komunikat o zbliżającej się konieczności wymiany taśmy.

   

   

   

   

   

  cena:
  16 232 zł
  netto  Drukarka termiczna i termotransferowa 170PAX4
  Urządzenie 170PAX4 jest przeznaczone specjalnie do montażu (w charakterze aplikatorów np.) przy taśmach produkcyjnych. Duża prędkość druku i przepustowość sprawiają, że drukarka ta może być wykorzystywana w miejscach, gdzie istnieje potrzeba druku ciągłego, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Idealnie nadaje się np. do etykietowania dużych ilości produktów, kartonów, palet. Może drukować etykiety o szerokości nawet 168 mm. Dostępna w rozdzielczościach 203 i 300 dpi może drukować bardzo wysokiej jakości etykiety dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, elektronicznego, samochodowego oraz kosmetycznego. 900-metrowej długości ribbon pozwala na znacznie rzadsze wymiany materiałów eksploatacyjnych, co skraca czas przestojów maszyny i zwiększa jej wydajność. Dodatkowo 170PAX4 posiada wskaźnik zużycia ribbonu ("Ribbon Low"), a osoba obsługująca je z wyprzedzeniem otrzymuje komunikat o zbliżającej się konieczności wymiany taśmy

   

   

   

   

  cena:
  19 619 zł
  netto  Drukarka termiczna i termotransferowa 110XiIII Plus
  Jest to innowacyjna, wysokiej jakości drukarka etykiet wykorzystywana w przemyśle. Charakteryzuje się wysoką jakością wydruku, trwałością oraz niezawodnością. Pozwala drukować na różnych materiałach - od etykiet papierowych do plastikowych przywieszek.

   

   

  cena:
  11 050 zł
  netto  Drukarka termiczna i termotransferowa 140XiIII Plus
  Jest to najszybsza drukarka etykiet spośród produktów Zebry (drukuje do 12 cali na sekundę). Przy tak dużej wydajności, oraz dzięki wytrzymałej metalowej konstrukcji jest idealna do zastosowań, gdzie wymagana jest duża wydajność pracy, może pracować także w 24-godzinnych cyklach. Zapewnia maksymalną wydajność oraz niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

   

   

  cena:
  17 200 zł
  netto  Drukarka termiczna i termotransferowa 170XiIII Plus
  Jest to przemysłowa drukarka etykiet o dużej mocy. Może szybko drukować duże ilości etykiet w wysokiej rozdzielczości, przy czym jest łatwa w obsłudze i wymaga rzadkiego wymieniania ribbonu. Zastosowanie metalowej konstrukcji decyduje o dużej wytrzymałości drukarki.

   

   

  cena:
  19 250 zł
  netto  Drukarka termiczna i termotransferowa 220XiIII Plus
  Drukarka ta może w krótkim czasie drukować duże ilości etykiet o dużych wymiarach, jak też wykonywać szczegółowy wydruk małych detali graficznych. Nadaje się do zastosowania w przemyśle, gdzie potrzebne są etykiety wysokiej jakości i o dużych wymiarach np. do znakowania towarów). Jednak dzięki temu, że może również drukować do 55 stron (rozmiar A4) na minutę, może ona stanowić konkurencję dla drukarek laserowych przy drukowaniu np. faktur lub dokumentów wysyłkowych.

   

   

  cena:
  27 040 zł
  netto

  Drukarki przenośne

  Przenośna drukarka termiczna RW420
  Drukarka RW420 jest dedykowana do użytku w trasie. Idealna do wydruku np. potwierdzenia przyjęcia dostawy czy też faktur. Użytkownik może wybrać spośród różnych dostępnych modułów (opcja bezprzewodowa, wbudowany czytnik kart, akcesoria integralne ? np. uchwyt do umocowania drukarki w pojeździe). Opcje te wraz z ustawionym pod kątem wyświetlaczem oraz interfejsami dostosowywanymi do użytkownika sprawiają, że drukarka jest wyjątkowo wygodna w użyciu.
  Jako jedyna z rodziny drukarek przenośnych RW420 jest odporna na działanie skrajnych temperatur i warunków pogodowych (dzięki czemu utrzymuje wskaźnik odporności na pył i wodę na bardzo wysokim poziomie). Wstrząsy podczas transportu, użytkowanie w deszczu, upadek na bruk - wszystko to nie wpływa na jakość wydruku.

   

   

   

   

  cena:
  3 506 zł
  netto  Przenośna drukarka termiczna QL320
  Seria QL jest to rodzina drukarek przenośnych. Mają one lekką, ale solidną obudowę powlekaną gumą. Urządzenia te sprawdzają się przy druku średnio wysokich nakładów etykiet zarówno w biurze, jak i w terenie. Opcje takie jak monitorowanie zużycia baterii oraz możliwość zamontowania wyświetlacza LCD sprawiają, że ta przenośna drukarka etykiet jest łatwa w obsłudze. Zaś duża liczba możliwości komunikacji dodatkowo poszerza zakres jej zastosowań

   

   

  cena:
  4 182 zł
  netto  Przenośna drukarka termiczna QL420
  Drukarka ta należy do rodziny drukarek przenośnych. Charakteryzują się one lekką, ale solidną obudowę powlekaną gumą. Sprawdzają się przy druku średnio wysokich nakładów etykiet zarówno w biurze, jak i w terenie. Opcje takie jak monitorowanie zużycia baterii oraz możliwość zamontowania wyświetlacza LCD sprawiają, że ta drukarka etykiet jest łatwa w obsłudze, zaś duża liczba możliwości komunikacji dodatkowo poszerza zakres jej zastosowań.

   

   

  cena:
  4 592 zł
  netto  Drukarka termiczna i termotransferowa PA/PT403
  Te lekkie drukarki przenośne zostały zaprojektowane tak, aby pozwalały osiągnąć dobrej jakości wydruk, przy jednoczesnym długim funkcjonowaniu baterii. Zatrzaskowy sposób montowania roli z etykietami zastosowano po to, by ułatwić obsługę urządzenia. Gumowa obudowa i wbudowany system antywstrząsowy chronią drukarkę przed uszkodzeniami powodowanymi upadkiem z wysokości, który może się zdarzyć przy drukowaniu podczas przemieszczania się użytkownika wraz z drukarką. Dlatego też modele PA403 oraz PT403 dobrze sprawdzają się przy drukowaniu zarówno w biurze, jak i na zewnątrz.

   

   

   

  cena:
  4 707 zł
  netto  Przenośna drukarka termiczna Cameo 2
  Ważąca zaledwie 0,5 kg drukarka etykiet Cameo 2 wyjątkowo dobrze sprawdza się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wydrukowania np. paragonu przy jednoczesnym przemieszczaniu się. Wbudowany czytnik kart magnetycznych pozwala przeprowadzić transakcję kartą kredytową praktycznie wszędzie.
  Cameo 2 świetnie nadaje się do stosowania w punktach sprzedaży, w recepcjach szpitali, przy drukowaniu biletów za przejazd, itp. Drukarki z tej grupy są na tyle lekkie i zarazem trwałe, że bez trudu można je zabrać ze sobą wszędzie. Wystarczy je przypiąć do paska i można swobodnie drukować gdziekolwiek i kiedykolwiek zajdzie taka potrzeba.

   

   

   

  cena:
  2 399 zł
  netto  Przenośna drukarka termiczna Cameo 3
  Solidna i wytrzymała drukarka etykiet Cameo 3 pozwala drukować podczas przemieszczania się w każdych, nawet ekstremalnych warunkach. Ważące mniej niż 0,75 kg urządzenie może wytrzymać nawet kilkakrotne upadki (z wysokości do 8 stóp) bez uszczerbku dla jakości wydruku.
  Idealna do wykorzystywania w handlu detalicznym -przy metkowaniu towarów, etykietowaniu regałów, skrzyń, produktów, itp.

   

   

  cena:
  3 137 zł
  netto

  Drukarki radiowe

  Radiowa drukarka termiczna/termotransferowa R140
  Innowacyjna drukarka etykiet R-140 ma możliwość odczytu, zapisu i wydruku etykiet z wbudowanymi ultra cienkimi transponderami RFID. Są w nich umieszczone zintegrowane obwody, które mogą być skanowane, programowane i przeprogramowywane za pomocą fal radiowych. Ta rewolucyjna technologia pozwala wielokrotnie zmieniać i aktualizować dane zawarte na inteligentnej etykiecie RFID. Ponieważ technologia ta jest oparta na działaniu fal radiowych, etykiety takie mogą byś odczytywane nawet przez warstwę zanieczyszczeń, farby, a nawet poprzez kilkuwarstwowe opakowanie niemetalowe. Technologia RFID umożliwia również skanowanie i identyfikację kilku obiektów jednocześnie, dzięki czemu można np. kilka paczek zakwalifikować jako całość - jedną dostawę.

   

   

   

  cena:
  23 760 zł
  netto


  Radiowa drukarka termiczna/termotransferowa R2844-Z
  Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na wydruk inteligentnych etykiet RFID w punktach sprzedaży stworzono drukarkę R2844-Z, która jest najbardziej uniwersalną drukarką w swojej grupie. Przeznaczona do drukowania i kodowania inteligentnych przekaźników, takich jak obręcze czy etykiety, drukarka ta ma dużo większą szybkość przetwarzania informacji oraz daje użytkownikowi możliwość wyboru sposobu jej podłączenia ? poprzez port SER, PAR, lub USB. Opcjonalnie drukarka ta dostępna jest także z wbudowanym Ethernetem.

   

   

   

  cena:
  6 355 zł
  netto  Radiowa drukarka termiczna/termotrans. R402RFID
  Jest to innowacyjna drukarka etykiet firmy Zebra, mogąca odczytywać, zapisywać i drukować tzw. ?inteligentne? etykiety. Zostały w nich osadzone ultra cienkie transpondery RFID, w których znajdują się zintegrowane obwody mogące być odczytywane, programowane oraz edytowane za pomocą fal radiowych. Użycie tego typu fal sprawia, że etykiety te mogą być skanowane nawet wtedy, gdy znajdują się pod warstwą farby, zanieczyszczeń, a także poprzez wiele rodzajów nie-metalowych opakowań. Dodatkową innowacją jest możliwość skanowania kilku etykiet jednocześnie (np. kiedy chcemy wprowadzić dostawę składającą się z wielu paczek jako jedną całość).

   

   

  cena:
  6 355 zł
  netto


 
   
   
Tworzenie stron internetowych Poznań | Klub fitness Poznań
powered by