shadow_left
Advertisement
Shadow_R
   
KASY FISKALNE

 

• Kasy jednostanowiskowe       zobacz w sklepie>>

   …stanowią idealne rozwiązanie dla małych placówek handlowych i usługowych. Ich mała waga i niewielkie rozmiary sprawiają, iż świetnie sprawdzają się w placówkach gastronomicznych, spożywczych i innych, gdzie powierzchnia robocza jest znacznie ograniczona.

• Kasy systemowe       zobacz w sklepie>>

  …są urządzeniami znajdującymi zastosowanie w dużych placówkach handlowych, usługowych. Urządzenia te są zbudowane z zachowaniem podstawowych zasad ergonomii, co sprawia, że ich użytkowanie jest łatwe i przyjazne zarówno Obsługującemu urządzenie jak i Klientowi. 

• Kasy przenośne      zobacz w sklepie>>

   …to małe urządzenia przeznaczone do pracy w mobilnych punktach sprzedażowo – usługowych. Idealnie sprawdza się w handlu giełdowym, bazarowym, obwoźnym ale nie tylko.


 Oprogramowanie firmy SYMPLEX - do kas fiskalnych >>

 

 

 • DATECS  ( 2 pozycji )

  Kasa fiskalna Datecs Maluch
  Waży zaledwie 0,55 kg i idealnie mieści się w dłoni. Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator (Li-Ion), możliwość pracy przy temperaturze od -10? C do +40? C, baza towarowa 999 PLU oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu (SICS) sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych i usługowych oraz na parkingach i w kasach biletowych.
  liczba PLU: 999, rolki: 28 mm, klaw. szybkiej sprz.: 4

   

   

   

  cena:
  989 zł
  netto  Kasa fiskalna Datecs MP55N
  Kasa jest przeznaczona do małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Dzięki ergonomicznej obudowie i niewielkim wymiarom doskonale sprawdza się w placówkach o ograniczonej przestrzeni obsługi klienta. Wybierając wielkość bazy towarowej (2000, 7000 lub 12500 PLU) łatwo można ją dostosować do specyficznych potrzeb klienta.
  liczba PLU: 2 000/ 7 000/ 12 500, rolki: 28 mm

   


  cena:
  od 1 099 zł
  netto

  Kasa fiskalna Datecs MP55
  Kasa przeznaczona jest do małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Dzięki małym wymiarom i ergonomicznej obudowie doskonale sprawdza się w placówkach o ograniczonej przestrzeni do obsługi klienta. Wybierając wielkość bazy towarowej (2000, 7000 lub 12500 PLU) łatwo można ją dostosować do specyficznych potrzeb klienta.
  liczba PLU: 2 000/ 7 000/ 12 500, rolki: 28 mm

   

   

   

  cena:
  od 1 099 zł
  netto  Kasa fiskalna Datecs MP56
  Kasa przeznaczona jest do małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Dzięki zewnętrznemu zasilaniu (w opcji z instalacji samochodowej) i mocnemu akumulatorowi kasa z powodzeniem może być używana w handlu obwoźnym. Dzięki wymiarom doskonale sprawdza się w placówkach o ograniczonej przestrzeni do obsługi klienta.
  liczba PLU: 2 000/ 7 000/ 12 500, rolki: 28 mm

   

   

  cena:
  od 1 190 zł
  netto  Kasa fiskalna Datecs MP56N
  Kasa jest przeznaczona do małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Dzięki zewnętrznemu zasilaniu (w opcji z instalacji samochodowej) i mocnemu akumulatorowi kasa z powodzeniem może być używana w handlu obwoźnym. Dzięki małym wymiarom doskonale sprawdza się w placówkach o ograniczonej przestrzeni obsługi klienta. Wybierając wielkość bazy towarowej (2000, 7000 lub 12500 PLU) łatwo można ją dostosować do specyficznych potrzeb klienta. Kasa wyposażona jest w numeryczny wyświetlacz LCD
  liczba PLU: 2 000/ 7 000/ 12 500, rolki: 28 mm

   

   

   

  cena:
  od 1 090 zł
  netto


 • POSNET  ( 1 pozycji )

  Kasa fiskalna Posnet Mobile
  Urządzenie przenośne dedykowane do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Wzmocniona konstrukcja obudowy, odpowiedni system zasilania i wygodny sposób obsługi sprawiają, że POSNET mobile jest nowoczesnym mobilnym punktem sprzedaży.
  liczba PLU: 2000, rolki: 28mm

   

  cena:
  1 099 zł
  netto  Kasa fiskalna Posnet Bingo
  Posnet BINGO to trwała, niezawodna i funkcjonalna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w małych i średnich placówek handlowych. Współpracuje z urządzeniami wspomagającymi pracę na stoisku sprzedaży: komputerem i szufladą . Jest łatwa i prosta w obsłudze.
  liczba PLU: 1000, kasjerów: 8, opakowań: 15, form płatności: 4

   

   

  cena:
  999 zł
  netto  Kasa fiskalna Posnet Bingo Plus
  Solidna, bezawaryjna i jednocześnie prosta w obsłudze kasa fiskalna przystosowana do pracy w małych punktach handlowo-usługowych. Posiada alfanumeryczny wyświetlacz operatora (2 x 16 znaków). Współpracuje z komputerem, modemem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą i szufladą.
  liczba PLU: 2750, kasjerów: 8, opakowań: 15, form płatności: 8

   

   

  cena:
  1 199 zł
  netto  Kasa fiskalna Posnet Perfekt
  Posnet Perfekt jest doskonałą kasą przeznaczoną do średnich i małych sklepów w których może występować duże natężenie ruchu. Dzięki takim cechom jak szybki mechanizm drukujący, czytelna klawiatura, duży alfanumeryczny wyświetlacz operatora oraz czytelne menu kasa Posnet Perfekt jest łatwa w obsłudze i zapewnia sprawną obsługę klientów.
  liczba PLU: 3000, kasjerów: 8, opakowań: 15, form płatności: 4

   

  cena:
  1 799 zł
  netto  Akcesoria do kas fiskalnych POSNET
  kasy firmy Posnet możemy dodatkowo wyposażyć w szuflady, ładowarki samochodowe, osłony klawiatury, torby, czytniki kart magnetycznych

  cena:
  od 220 zł
  netto


 
   
   
Tworzenie stron internetowych Poznań | Klub fitness Poznań
powered by