shadow_left
Advertisement
Shadow_R
   
Leasing oprogramowania InsERT

 

Programy Insertu w leasingu

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę, którą firma InsERT przygotowała we współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym.

Leasing programów InsERT to niezwykle korzystne rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą,

jak i tych, którzy chcą zmodernizować swoją firmę. Umożliwia rozłożenie kosztów w czasie na dogodnych warunkach, pozwalając jednocześnie

na odliczenie podatku.

Istnieje również możliwość leasingu oprogramowania wraz ze sprzętem ! ! !.

 


 

Zalety Leasingu  

 • Możliwość użytkowania nowoczesnego oprogramowania bez konieczności jego zakupu
  Państwa firma ma szansę szybkiego rozwoju bez dużych nakładów finansowych w krótkim czasie. Spłata rat leasingowych może być dokonywana z bieżących przychodów - w ten sposób oprogramowanie od samego początku może "zarabiać na siebie".
 • Odpis podatku
  Płatności leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu, zmniejszając tym samym podstawę opodatkowania.
 • VAT finansowany przez leasingodawcę
  Podatek VAT od zakupu oprogramowania jest w całości finansowany przez EFL. Państwo płacą VAT naliczany od wysokości miesięcznej raty leasingowej.
 • Elastyczność
  Opłaty mogą Państwo rozłożyć w najbardziej dogodny dla siebie sposób. Wysokość miesięcznej raty zależy od długości trwania umowy (od 15 do 24 miesięcy) i wysokości wpłaty początkowej.
 • Możliwość wykupu
  Na czas trwania leasingu otrzymają Państwo sublicencję na korzystanie z oprogramowania. Po tym okresie mogą Państwo wykupić przedmiot umowy standardowo za 1% wartości i w ten sposób stać się właścicielami licencji na czas nieokreślony.
 • Minimum formalności
  W procedurze uproszczonej IT Express do podpisania umowy leasingowej wystarczy: REGON, NIP, wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS. Zamiast zaświadczeń z Urzędu Skarbowego i ZUS wystarczy oświadczenie klienta o braku zaległości finansowych wobec tych instytucji.

 

Uproszczona procedura

 1. Informują Państwo nas czyli firmę AWAG.pl o chęci zakupu oprogramowania Insertu w leasingu.
 2. Wraz ze ze sprzedawcą wypełniają Państwo krótki formularz, który w imieniu Państwa firmy przekażemy firmie leasingowej.
 3. Otrzymacie Państwo od naszego sprzedawcy propozycję warunków finansowania zakupu leasingiem EFL wraz z wnioskiem do wypełnienia, informacją o niezbędnych dokumentach.
 4. Jeśli zaakceptują Państwo propozycję, wypełniają Państwo wniosek leasingowy i wraz z dokumentami przesyłają na adres  doradcy finansowego EFL wskazanego przez naszego sprzedawcę.
 5. Doradca finansowy EFL skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia transakcji i podpisania umowy.
 6. W ciągu najbliższych dni punkt pracownik naszej firmy poinformuje Państwa o możliwości odbioru leasingowanego oprogramowania oraz sprzętu komputerowego.
Leasing oprogramowania firmy InsERTW tej kategorii nie ma tymczasem żadnych pozycji. Zapraszamy wkrótce!

 
   
   
Tworzenie stron internetowych Poznań | Klub fitness Poznań
powered by