shadow_left
Advertisement
Shadow_R
   
Opr
Rewizor GT - program do księgowości, księga handlowa, KPiR, ryczałt

Rewizor GT

    Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.
    Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont i rozrachunkami poprzez dekretację i księgowanie do obsługi środków trwałych.
    Rewizor GT jest programem niezwykle prostym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najwyższą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi wdrożeniowemu początek pracy z programem nie sprawi trudności nawet mniej wprawnym użytkownikom.
    Rewizor GT to część składowa systemu InsERT GT - w pełni zintegrowanego pakietu programów do prowadzenia firmy z sektora MSP, zawierającego także program do obsługi sprzedaży - Subiekt GT. W Rewizorze GT możliwa jest podstawowa obsługa płac dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT.
Czytaj całość…
 
Fabrykant - oprogramowanie wspomagające sprzedaz firmy InsERT

Fabrykant

    Fabrykant - program typu MRP. Usprawnia zarządzanie produkcją w małych i średnich przedsiębiorstwach - fabrykach, warsztatach.
Fabrykant pomaga sterować realizacją zleceń produkcyjnych:
» opracowuje plany produkcyjne zakładu,
» przeprowadza bilanse materiałowe (wylicza zapotrzebowanie na surowce i materiały),
» ocenia zdolność produkcyjną zakładu (bada obciążenie stanowisk pracy),
» kontroluje zaawansowanie prac,
» sporządza wiele użytecznych analiz, zestawień, harmonogramów,
» automatycznie aktualizuje stany magazynowe materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych.
    Program pomaga ekonomicznie gospodarować zapasami produkcyjnymi i handlowymi. Jego zadaniem jest sugerowanie rozwiązań umożliwiające zwiększenie płynności produkcji i zbytu, a przez to ograniczenie kosztów magazynowania materiałów oraz gotowych wyrobów.
Czytaj całość…
 
mikroSUBIEKT dla Windows - oprogramowanie wspierające sprzedaż firmy InsERT

mikroSUBIEKT dla Windows

    Program mikroSUBIEKT dla Windows to niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Jest on dedykowany przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny. Z mikroSUBIEKTA dla Windows mogą korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy programów komputerowych. Nowoczesny interfejs, intuicyjna instalacja, łatwa obsługa oraz wszystkie niezbędne funkcje umożliwiają szybką i niezawodną obsługę działów sprzedaży małych firm handlowo-usługowych.
    System jest kontynuatorem linii produktów, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ta mała wersja znanego systemu do obsługi sprzedaży doskonale spełni powierzone jej zadania.
Czytaj całość…
 
Subiekt 5 EURO - oprogramowanie wspierające sprzedaż firmy InsERT

Subiekt 5 EURO

    Subiekt 5 EURO to nowa wersja popularnego systemu do obsługi sprzedaży - Subiekta 5. Program wzbogacony jest o niezbędne zmiany wynikające z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Zawiera komplet funkcji potrzebnych do prowadzenia małego i średniego przedsiębiorstwa (m.in. wystawianie faktur innych dokumentów handlowych, kontrola stanów magazynowych, tworzenie przydatnych zestawień i raportów). Subiekt 5 EURO posiada także szereg modyfikacji, które czynią ten program nowoczesnym narzędziem do prowadzenia firmy handlowej, usługowej i produkcyjnej w warunkach unijnych.
Czytaj całość…
 
niebieski PLUS dla InsERT GT - oprogramowanie wspomagające sprzedaz firmy InsERT

niebieski PLUS dla InsERT GT

    Z myślą o firmach, którym w codziennej pracy niezbędny jest system o rozbudowanej funkcjonalności, stworzone zostały specjalne pakiety rozszerzeń funkcjonalnych, posiadające wspólną nazwę: PLUS dla InsERT GT. Każde z rozszerzeń zostało wyróżnione odpowiednim kolorem.
    Dzięki PLUSOM systemy z linii InsERT GT zyskują nową rozbudowaną funkcjonalność bez konieczności zmiany w strukturze programów i bez zastosowania dodatkowych narzędzi lub systemów. Dzięki wykorzystaniu PLUSÓW możliwe jest stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości.
    Każdy z klientów może indywidualnie dobierać PLUSY według własnych potrzeb, w zależności od tego, jaka funkcjonalność jest mu niezbędna. Koszty wdrożenia systemów InsERT GT oraz wybranych PLUSÓW są znacząco niższe od analogicznych rozwiązań o identycznej bądź podobnej funkcjonalności innych producentów.
    Pierwszym rozszerzeniem, jakie proponujemy jest niebieski PLUS dla InsERT GT, który oferuje nową funkcjonalność do wszystkich systemów z linii InsERT GT, na wszystkich stanowiskach. Warunkiem koniecznym, by uruchomić PLUSA jest uaktualnienie programów do wersji 1.09.
    Instalacja PLUSA przebiega w podobny sposób jak uaktualnienie programu, nie powinna więc stanowić problemu nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników systemu InsERT GT.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 18 z 21
 
   
   
Tworzenie stron internetowych Poznań | Klub fitness Poznań
powered by