shadow_left
Advertisement
Shadow_R
   
InsERT

Oprogramowanie firmy InsERT

Firma InsERT  Sp. z o.o. od lat jest liderem na polskim rynku oprogramowania dla małych i średnich firm. Tworząc programy przyjazne dla użytkowników, Insert stara się aby spełniały one większość oczekiwań naszych klientów, by były intuicyjne i proste w obsłudze, a jednocześnie zawierały wszelkie funkcje jakich wymaga się od systemów sprzedaży, księgowych, kadrowo-płacowych. W ciągu wieloletniej działalności zaufała mu znaczna liczba klientów - do października 2005 roku firma InsERT sprzedała już 250 000 pakietów oprogramowania. Pojedyncza licencja do programów umożliwia jednoczesną pracę nawet na wielu stanowiskach, co oznacza, że codziennie na programach firmy InsERT pracuje kilkaset tysięcy użytkowników.
Programy Insertu, których autorami są najbardziej doświadczeni twórcy, cenione są za:
* intuicyjność i prostotę obsługi;
* bogatą funkcjonalność;
* wysoką niezawodność;
* fachową opiekę przed- i posprzedażną ze strony dystrybutorów i dyplomowanych serwisantów;
* profesjonalne porady konsultantów w ramach ogólnej i specjalistycznej pomocy technicznej;
* bieżące aktualizacje uwzględniające zmiany prawne i sugestie użytkowników;
* wysoką jakość, a jednocześnie przystępną cenę.

System sprzedaży - Subiekt GT
Sprzedaż i produkcja

Subiekt GT

    Subiekt GT to nowoczesny system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, stworzony z myślą o firmach poszukujących bardzo przyjaznego, a jednocześnie niezwykle sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp
    Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.
 
 
Rachmistrz 4 EURO - program do księgowości, księga handlowa, KPiR, ryczałt
Księgowość i finanse

Rachmistrz 4 EURO

    Rachmistrz 4 EURO to najnowsza wersja programu do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Program posiada wiele nowych funkcji, a także niezbędne modyfikacje wynikające z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Rachmistrz 4 EURO to prawdziwie europejski program dedykowany przedsiębiorcom, którzy samodzielnie dokumentują działalność gospodarczą, oraz biurom rachunkowym, które zajmują się ewidencjonowaniem zapisów księgowych wielu firm.
    Rachmistrz 4 EURO współpracuje z innymi programami firmy InsERT: systemami sprzedaży mikroSUBIEKT, Subiekt 4 i 5, Subiekt 5 EURO oraz systemem kadrowo-płacowym - Gratyfikant 3.
 
Gratyfikant 3 - program wspomagający pracę działu kadr i płac
Kadry i płace

Gratyfikant 3

    Gratyfikant 3 to najnowsza wersja popularnego systemu wspomagającego pracę działu kadr i płac. Program uzupełniono i wzbogacono o wiele przydatnych funkcji i możliwości, dzięki czemu jest narzędziem jeszcze bardziej uniwersalnym i jeszcze lepiej odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z łatwością dostosowuje się również do zmieniających się przepisów prawnych.
    Gratyfikant 3 jest programem łatwym w obsłudze, dlatego z powodzeniem mogą z niego korzystać nawet początkujący użytkownicy komputerów. Może pracować w sieci komputerowej lub jako system jednostanowiskowy.
    Gratyfikant 3 umożliwia prowadzenie rozbudowanej ewidencji pracowników, przygotowywanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych, wyliczanie wypłat, sporządzanie niezbędnych wydruków oraz prowadzenie statystyk dotyczących zatrudnienia. Pozwala na obsługę wielu podmiotów gospodarczych.
    Gratyfikant 3 może współpracować z innymi programami firmy InsERT: systemem sprzedaży Subiekt 5 EURO, systemem finansowo-księgowym Rewizor 3 EURO, księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz 4 EURO oraz systemem wspomagania produkcji Fabrykant, a także z programem Płatnik. Współpracuje też z rejestratorami czasu pracy oraz z programami homebankingowymi. Dzięki programowi Konsultant uzyskać można dostęp do specjalistycznej pomocy technicznej dla użytkowników Gratyfikanta 3.
 
Przelewy 2 - programy dla firm, oprogramowanie do prowadzenia przedsiębiorstwa
Inne programy

Przelewy 2

    Przelewy 2 to już kolejna wersja systemu drukującego formularze poleceń przelewów według obecnie używanych wzorów, w tym przelewów ZUS. Program świetnie sprawdza się jako system samodzielny, ale może również współpracować razem z systemami Insertu. Ten pracujący w środowisku Windows program współpracuje z następującymi systemami:
- Subiekt 5 EURO - od wersji 1.00,
- Subiekt 5 - od wersji 1.00,
- Subiekt 4 MEGA - od wersji 1.08,
- Rewizor 3 EURO - od wersji 1.00,
                                      - Rewizor 3 - od wersji 1.00,
                                      - Rewizor 2 - od wersji 1.05,
                                      - Rachmistrz 4 EURO - od wersji 1.00,
                                      - Rachmistrz 4 - od wersji 1.00,
                                      - Rachmistrz 3 - od wersji 1.04,
                                      - Rejestrant - od wersji 1.08,
                                      - Gratyfikant 3 - od wersji 1.00,
                                      - Gratyfikant 2 - od wersji 1.01.
 
Biuro GT- programy dla firm, oprogramowanie do prowadzenia przedsiębiorstwa
Biura rachunkowe

Biuro GT

    Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Program jest uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT). Biuro GT to narzędzie integrujące operacje wykonywane w tych systemach, dzięki czemu staje się wygodna podstawą pracy dla pracowników biura.
 
    Biuro GT umożliwia sprawną obsługę dużej liczby podmiotów bez konieczności wyboru wszystkich obsługiwanych podmiotów i odszukiwania odpowiedniego modułu administracyjnego. Biuro GT automatyzuje wykonywanie operacji powtarzalnych, koniecznych do przeprowadzenia w każdym z obsługiwanych podmiotów. W systemie możliwe jest automatyczne modyfikowanie najważniejszych parametrów programów księgowych i kadrowych. Program zawiera mechanizmy pozwalające na łatwe harmonogramowanie pracy biura i kontrolowanie niektórych operacji wykonywanych przez biuro rachunkowe. Biuro GT ułatwia zarządzanie czynnościami administracyjnymi na wielu bazach danych - przede wszystkim przy archiwizacji i konwersji baz danych.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

 
   
   
Tworzenie stron internetowych Poznań | Klub fitness Poznań
powered by