shadow_left
Advertisement
Shadow_R
   
SYMPLEX

Oprogramowanie firmy SYMPLEX

Studio Komputerowe Symplex powołane zostało w 1992 roku przez trzech, pełnych zapału, młodych ludzi. Ich pasja programowania oraz ambicja tworzenia niezawodnych rozwiązań doprowadziły do powstania programu dla firm Small Business. Równolegle z kształtowaniem się polskiej "nowej gospodarki", a co za tym idzie ewolucją prawnych warunków funkcjonowania firm, wzrastał i doskonalił się program Small Business. Potencjał Symplex-u w postaci wysokich umiejętności programistycznych nie przyniósłby efektu bez silnego wsparcia merytorycznego ze strony ludzi tkwiących głęboko w tematyce prawnej, finansowej czy handlowej. Ta właśnie współpraca, zawarcie praktycznej wiedzy w procedurach programu komputerowego, sprawiły że Small Business jest dziś tak pożądanym narzędziem.
Potwierdzeniem jego wszechstronności i niezawodności jest rosnąca popularność w wymagającym sektorze handlu detalicznego i hurtowego. Chcąc kontynuować i utrwalać osiągnięty sukces, Studio Komputerowe Symplex rozwijając swoją działalność pragnie korzystać z doświadczeń rzeszy użytkowników programu Small Business. Priorytetem są działania mające na celu maksymalne uproszczenie kontaktu klienta z pracownikami firmy. Służyć temu będzie rozbudowywana witryna internetowa, rozwijany dział pomocy technicznej, tworzone zaplecze szkoleniowe i inne d ziałania marketingowe.
Celem pracowników Studia Komputerowego Symplex jest uważna obserwacja warunków w jakich działają ich obecni i potencjalni klienci oraz oferowanie im rozwiązań dających poczucie stabilności pracy systemu i pełnej kontroli nad prowadzoną działalnością.


WERSJE DEMO DO ŚCIĄGNIĘCIA :


     

pobierz najnowsze demo Small Business - program do obsługi sklepów i małych firm

» 

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Wybrane zalety programu Small Business:
» stabilna praca w środowisku DOS i Windows (9x, ME, 2000, NT, XP)
» niewielkie wymagania sprzętowe
» współpraca z większością urządzeń fiskalnych (kasy, wagi, drukarki, itp.)
» łatwość wdrożenia i obsługi
» telefoniczna pomoc techniczna
» tworzy liczne raporty i analizy
» obsługuje karty rabatowe
» eksport/import danych w różnych formatach
» komunikacja z innymi programami i urządzeniami przez internet
» łatwa edycja wyglądu dokumentów
» współpraca z Płatnikiem
» zaawansowana ochrona bezpieczeństwa danych

 
 
   
   
Tworzenie stron internetowych Poznań | Klub fitness Poznań
powered by