shadow_left
Advertisement
Shadow_R
   
SKLEPY INTERNETOWE
Nowoczesny handel elektroniczny w sieci Internet stawia nowe wyzwania i nowe możliwości. Sprzedaż towarów klientom z całego świata bez ograniczeń, przez 24 godziny na dobę, przy minimalnych kosztach stanowi nową jakość w prowadzeniu handlu.

Obecnie wdrażane systemy e-commerce nie tylko wspierają dotychczasowe kanały dystrybucyjne, ale stają się głównym sposobem kontaktu z klientem : zarówno instytucjonalnym, jak i indywidualnym. Obsługa klienta poprzez nowoczesne oprogramowanie sklepu intrenetowego oprócz zalet związanych z możliwością prezentowania aktualnej oferty produktów jest także tania i wyjątkowo skuteczna.

Sklep Internetowy służy do prowadzenia sprzedaży towarów i usług w sieci Internet, a jednocześnie pozwala na rozreklamowanie swojej oferty i dotarcie z nią do szerokich kręgów potencjalnych odbiorców.

Nowo powstające sklepy powinny oferować coraz więcej usług i koncentrować się na wdrażaniu mechanizmów lojalnościowych dla swoich klientów. Dzięki niskim kosztom funkcjonowania są w stanie zaoferować produkty tańsze od tych oferowanych przez sklepy tradycyjne, co sprzyja zwiększaniu udziału w globalnej sprzedaży.

W ciągu ledwie kilku lat dokonała się rewolucja w sposobie zakupu wielu towarów. Coraz częściej klienci kupują przez Internet nie tylko książki , sprzęt RTV i AGD, ale także samochody, wczasy, usługi ubezpieczeniowe. Coraz większa ilość sklepów internetowych nastawia się na oferowanie produktów żywnościowych i to zarówno przeznaczonych dla wąskiej grupy odbiorców (jak np. zdrowa żywność, żywność dla alergików) jak i dla szerokiej grupy klientów którzy mogą w ten sposób dokonać kompletnych zakupów spożywczych bez wychodzenia z domu.

Powstaje też coraz większa ilość sklepów prowadzących sprzedaż w systemie "bezmagazynowym". Pozwala to drastycznie obniżyć koszty funkcjonowania sklepu i zaoferować klientom pełną gamę towarów, niemożliwą do zaoferowania w tradycyjnym systemie sprzedaży. Jednocześnie pojawiają się hurtownie oferujące wsparcie dla tego typu działalności lub też nawet zajmujące się logistyką w tym wysyłaniem paczek do klientów końcowych.

Naszym zdaniem udział e-handlu w całej puli sprzedaży będzie szybko rósł, a w niektórych branżach może zagrozić tradycyjnej formie sprzedaży produktów w ciągu kilku najbliższych lat.
 
   
   
Tworzenie stron internetowych Poznań | Klub fitness Poznań
powered by