shadow_left
Advertisement
Shadow_R
   
Kasa fiskalna Datecs MP55N
Image

Kasa fiskalna Datecs MP55N
Kasa jest przeznaczona do małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Dzięki ergonomicznej obudowie i niewielkim wymiarom doskonale sprawdza się w placówkach o ograniczonej przestrzeni obsługi klienta. Wybierając wielkość bazy towarowej (2000, 7000 lub 12500 PLU) łatwo można ją dostosować do specyficznych potrzeb klienta.
liczba PLU: 2 000/ 7 000/ 12 500, rolki: 28 mm

 

cena:
1099 zł
 

 

KASA FISKALNA MODEL MP55N

 


Kasa jest przeznaczona do małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Dzięki ergonomicznej obudowie i niewielkim wymiarom doskonale sprawdza się w placówkach o ograniczonej przestrzeni obsługi klienta.
Wybierając wielkość bazy towarowej (2000, 7000 lub 12500 PLU) łatwo można ją dostosować do specyficznych potrzeb klienta. Kasa wyposażona jest w numeryczny wyświetlacz LCD dla kasjera oraz drugi obrotowy, również numeryczny dla klienta. Takie rozwiązanie pozwala na stosowanie kasy w niewielkich pomieszczeniach. W kasie zainstalowano szybki mechanizm drukujący renomowanej firmy CITIZEN. Zastosowany papier o szerokości 28 mm znacząco obniża koszty eksploatacyjne urządzenia. Znakomite parametry i możliwość wszechstronnej współpracy ze wszystkimi niezbędnymi w sklepie urządzeniami pozwalają stosować tą kasę w każdej placówce handlowej lub usługowej. Pomimo niewielkich wymiarów kasa umożliwia budowę bardzo tanich systemów kasowo-komputerowych pracujących w trybie OFFline (dane o sprzedaży czytane na koniec dnia) lub ONline (dane wysyłane do komputera na bieżąco). Kasę można programować w trybie rejestracji (zmieniać ceny lub dodawać nowe pozycje do listy towarowej). Kasy występują również w wersji z alfanumerycznym i podświetlanym wyświetlaczem dla kasjera i numerycznym dla klienta oznaczonej symbolem MP55.

ELASTYCZNOŚĆ

Wybierając wielkość bazy towarowej:

  • 2000 PLU
  • 7000 PLU 
  • 12500 PLU

łatwo można dostosować kasy DATECS do specyficznych potrzeb klienta.

KLAWIATURA

Kasa wyposażona jest w funkcjonalną i trwałą klawiaturę . Dzięki swojej prostocie jej obsługa szybko staje się intuicyjna nawet dla początkującego kasjera. Dzięki temu nawet długa praca przy kasie jest przyjemna. Dodatkowa - opcjonalna nakładka chroni klawiaturę przed zalaniem i zabrudzeniami. Pomaga w utrzymaniu urządzenia w czystości.


WYŚWIETLACZE

Kasa MP55N wyposażona jest w następujące wyświetlacze:

  • Dla klienta -  numeryczny LCD (1x10 znaków)

Wyświetlacz można obrócić w każdą stronę dzięki czemu kasę można stosować nawet w bardzo małych pomieszczeniach.

  • Dla kasjera - numeryczny LCD (1x10 znaków)

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Kasa wyposażona jest w niezawodny, trwały, szybki i cichy mechanizm termiczny renomowanej marki CITIZEN.

Zastosowany papier o szerokości 28 mm znacząco obniża koszty eksploatacji. Sposób druku paragonu ogranicza jego długość do minimum.

FUNKCJA EURO

Kasa MP55N może przyjmować zapłatę w EURO lub innej dowolnej walucie.

MOŻLIWOŚCI ROZBUDOWY - SAM ZBUDUJ TANI SYSTEM KASOWO-KOMPUTEROWY

Kasa może współpracować z:

  • czytnikiem kodów kreskowych (polecamy czytniki marki ZEBEX),
  • szufladami (polecamy rodzinę szuflad DATECS),
  • wagami elektronicznymi,
  • klawiaturą bezpośrednich PLU (DATECS model KC420).
 
 
   
   
Tworzenie stron internetowych Poznań | Klub fitness Poznań
powered by